Bérszámfejtő – TB ügyintéző (Orosháza)

Gyártási/termelési területen működő multinacionális cég számára bérszámfejtő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • munkabérek és bérjellegű kifizetések számfejtése
  • teljes körű TB ügyintézés, kifizetői feladatok ellátása
  • hatóságok felé történő adatszolgáltatás
  • cafeteria juttatások elszámolása, utalása
  • riportok, statisztikák készítése
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek elvégzése
  • havi adóbevallás elkészítése, feladása
  • bérszámfejtés után keletkező adatok, utalások, feljegyzések, egyéb dokumentumok elkészítése

Elvárások:

  • szakirányú, legalább középfokú (bérszámfejtő és TB ügyintéző) végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat és gyakorlat bérügyintézés területén
  • adó-, TB- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete és gyakorlati alkalmazására való képesség
  • felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismeret (Excel)
  • megbízhatóság, pontosság, diszkréció
  • kiváló problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amiért érdemes megpályázni a pozíciót:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Önálló munkavégzés, kibontakozás
  • Szakmai továbbképzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Tiszta, átlátható folyamatok
  • Támogató felsővezetés
  • Képzett, jó vezetői képességekkel rendelkező menedzsment.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko@gramontinternational.com-ra.

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211