Biztonságtechnikai vezető szerelő mérnök (Budapest 13-14. kerületek)

Piacvezető biztonságtechnikai cég vezető szerelő munkatársat keres.

Feladatok:

  • műszaki felmérés elkészítése önállóan vagy a műszaki vezetővel közösen
  • a felmérés eredményének összefoglalása
  • árajánlatok készítése
  • a munkavégzéshez szükséges szerelési anyagok átvétele, mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • a szakmai vezető támogatása mellett a szerelési munka elvégzése
  • az esetlegesen felmerülő problémák kezelése
  • a szerelési munkalapok és az átadási jegyzőkönyvek vezetése
  • igény szerint rajzok és dokumentációk készítése
  • a bevezetendő új termékek, megoldások megvizsgálása, tesztelése, véleményezése
  • termékspecifikus bemutatók tartása az ügyfeleknek
  • műszaki tanácsadás nyújtása az ügyfelek részére

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (biztonságtechnikai területen)
  • gazdasági, pénzügyi ismeretek
  • műszaki attitűd
  • biztonságtechnika területén szerzett tapasztalat
  • angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Office programok ismerete

Amit a cég kínálni tud:

  • izgalmas, nagyobb méretű projektekben való részvétel
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • szakmai vezetők és munkatársak
  • jó hangulatú közös programok
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • a menedzsment nyitott az új szakmai javaslatokra, megoldásokra
  • barátságos munkakörnyezet
  • biztos, hosszú távú munkahely
  • versenyképes fizetés

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a timea.danko[kukac]gramontinternational.com-ra 😊

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211