Építésvezető (Budapest)

Budapest belvárosában található innovatív építésziroda építésvezető munkatársat keres. A cég több mint 10 éve foglalkozik energiatudatos építészettel, építészeti és teljeskörű tervezéssel, generál kivitelezéssel, épületenergetikai szakértéssel. Több mint egy évtizedes tapasztalatuk és elhivatottságuk kiemelkedővé teszi őket a szakmában.

Feladatok:

  • e-napló kezelése
  • az építési terület átvétele
  • az építési területen az előkészítő munkák elvégeztetése
  • az organizációs tervnek megfelelő munkaszervezés
  • a kivitelezési dokumentáció átvétele a projektmenedzsertől
  • megrendelések tételes átvétele
  • munkavédelmi szabályok, munkavégzés napi szintű ellenőrzése
  • az építési terület visszaadása
  • heti egy alkalommal vidéki projekthelyszínre való ellátogatás (de a pozíció nem jár költözéssel!)

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (technikusi végzettség is elegendő lehet)
  • 3 év építésvezetésben szerzett tapasztalat
  • Office programok ismerete
  • AutoCAD ismerete

Előnyt jelent:

  • építészmérnök végzettség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit a cég kínálni tud:

  • versenyképes fizetés
  • innovatív, modern megoldások elsajátítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kihívást jelentő, magas szintű építészeti tapasztalat szerzése az energiatudatos építészet területén
  • megbízható, pénzügyileg stabil vállalati háttér
  • kellemes munkahelyi légkör

Ha felkeltette az érdeklődésedet a pozíció, akkor küldd el önéletrajzod a timea.danko[kukac]gramontinternational.com e-mail címre, ha további kérdésed van, akkor pedig elérsz minket a +36 20 220 6211-as számon.