Értékesítő (Budapest és Pest megye)

Szeretsz kommunikálni az emberekkel? Úgy érzed megvannak az értékesítéshez szükséges képességeid? Értél már el sikereket az eladás területén? Amennyiben szeretnéd egy biztonságos hátteret biztosító nemzetközi vállalatnál főállásban kamatoztatni tudásodat, úgy téged keresünk! Mind a közvetlen szakmai vezetők, mind pedig a vállalat kiemelkedő támogatást nyújt számodra a betanulási időszakban, valamint az azt követő állandó mentorálás során. A sikeres értékesítői munkádat minőségi képzésekkel, marketing anyagokkal és rendszeres vállalati kommunikációval támogatják.

Európa egyik vezető textilipari szolgáltatóvállalata, a Lindström Kft. munkaruházati és belépő szőnyeg szolgáltatásokat értékesítő csapatába keresünk Értékesítő munkatársat. A Lindström Kft. partnereinek 24 országban nyújt megbízható szolgáltatást világszerte. Kiváló munkatársainak és vezetőinek, szervezettségének, valamint a magas színvonalú szolgáltatásainak köszönhetően stabil növekedés mellett évi 8 milliárdos bevételt realizál a vállalat.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, szerződtetése meghatározott szegmensekben
  • Új és meglévő ügyfeleknél igényfelmérés, értékesítési folyamat teljeskörű véghezvitele
  • Meglévő ügyfelek részére upselling feladatkör ellátása
  • Értékesítési célok elérése az ügyfeleknél
  • Együttműködés a raktárral, beszerzéssel és a termeléssel
  • Szerződések, ajánlatok elkészítése, dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiemelkedő tárgyalási és kapcsolatteremtési képesség
  • Célorientált kommunikáció
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (kiemelten Excel, Word)
  • Vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, betanítás, értékesítési technikák elsajátítása
  • Multinacionális cégnél szerzett értékes munkatapasztalat
  • Versenyképes bér és rendszeres prémium kifizetések
  • Cafeteria
  • Magas minőségű, új személyautó, mobiltelefon és laptop
  • Biztos, stabilan növekedő nemzetközi vállalati háttér (170 éve vannak a piacon)
  • Megbízható, hosszú távú karrierépítési lehetőség
  • Állandó fejlődés és megújulás
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Reális, teljesíthető értékesítés mutatók
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén extra prémium

Kérdés és további információ esetén kérem, forduljon hozzám bizalommal:

Dankó Tímea Csilla

        HR szakértő

GRAMONT INTERNATIONAL

+ 36 20 220-6211

timea.danko (kukac) gramontinternational.com

www.gramontinternational.com