Fejlesztő mérnök (Nagykanizsa)

Nagykanizsai székhelyű partnerünk számára fejlesztő mérnök munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • műszaki rajzok készítése
  • gépészeti – és terméktervezés
  • gyártási folyamatok támogatása
  • fejlesztési dokumentáció elkészítése
  • új termékekre vonatkozó előírások meghatározása
  • FMEA-k vezetése, dokumentálása

Elvárások:

  • műszaki felsőfokú végzettség (géptervező, gyártástechnológus szak előny)
  • iparban eltöltött 3-5 éves gyakorlat konstrukció területén
  • angol és/vagy német nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • termék jóváhagyási folyamat, DFMEA ismerete
  • forgácsoló gyártási folyamatok ismerete
  • szilárdságtechnikai számítások ismerete
  • tűréslánc számítások ismerete
  • 3D tervezőprogram ismerete (Inventor, Solidworks)
  • tanulási, együttműködési készség

Amit a cég kínálni tud:

  • Multinacionális háttérrel rendelkező cég
  • Modern ipar 4.0 megoldások
  • Tiszta, igényes környezet
  • Családias légkör
  • Felkészült szakmai vezetők
  • Tapasztalt, egymást támogató, barátságos munkatársak, kooperatív légkör
  • Versenyképes munkabér + havi bónusz
  • Cafeteria

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a timea.danko@gramontinternational.com-ra

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211