Gépésztechnikus (Budapest)

Kiemelt partnerünk számára keresünk gépésztechnikus munkatársat. A cég innovatív megoldásainak köszönhetően nemzetközi díjakat is nyert, a hulladékhő újrahasznosításával foglalkoznak. Ha szeretnél egy jó nevű, magas szakmai színvonalú és elismert cégnél dolgozni, várjuk jelentkezésedet!

A feladatok, amikben számítanak Rád:

  • a szivattyúk karbantartási, javítási munkálatainak ellátása
  • a meghibásodások szakszerű javítása
  • a szivattyúk felügyelete, állapotuk nyomon követése
  • együttműködés a kollégákkal a felmerülő hibák esetén

A tökéletes jelölt olyan valaki, aki:

  • gépésztechnikusi végzettséggel rendelkezik
  • van tapasztalata munkahelyi szivattyúk javításában
  • érdeklődik a megújuló energiák iránt
  • fizikailag teherbíró
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • kommunikációképes szinten beszél angolul
  • felhasználói szinten kezeli a számítógépet.

Előnyt jelent:

  • villanyszerelési tapasztalat
  • szivattyúk szerelésének ismerete
  • háromfázisú motorok ismerete
  • hőszivattyúk szervizének ismerete
  • szennyvizes és ipari környezetben szerzett munkatapasztalat
  • hegesztési minősítés
  • C kategóriás jogosítvány
  • építő és anyagmozgató gépkezelői jogosultság
  • targonca vezetői jogosítvány
  • ügyeleti rendszerben való részvétel

Amit a cég kínálni tud:

  • versenyképes fizetés
  • vezetők általi megbecsülés
  • változatos munkavégzés kis csapatban
  • szakmai fejlődés családias környezetben
  • jó munkahelyi csapat
  • éves, eredményhez kötött bónusz

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko@gramontinternational.com-ra.

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211