HR asszisztens (Orosháza)

Gyártási/termelési területen működő multinacionális cég számára HR asszisztenst keresünk.

Feladatok:

  • Éves oktatási terv elkészítése, teljesülésének nyomon követése
  • Havi, illetve éves/ismétlő oktatások szervezése
  • Oktatási programok kialakítása az egyes funkciókra és területekre, a megvalósulás követése, elősegítése
  • Képzési koncepciók, új képzések kidolgozása, megvalósítása
  • Tréning anyagok dokumentálása, vizsgakérdősor összeállítása
  • Rendszeres kapcsolattartás a munkatársakkal, fejlesztési ötletek és személyes visszajelzések összegyűjtése
  • Új belépők beillesztésével kapcsolatos teendők elvégzése, oktatási napok leszervezése
  • Fejlődési terv (munkavállalónkként) elkészítése, teljesülésének nyomon követése
  • Képzési eredményekről való riportálás a HR Vezető felé
  • Képzésekkel kapcsolatos szóróanyagok készítése
  • Személyi dokumentumok kezelése
  • Dolgozók szabadságának nyilvántartása
  • Pályázói adatbázis kezelése
  • Interjúk szervezése, kiválasztáson való részvétel
  • Bérszámfejtő kollégák munkájának segítése
  • Egyéb a munkakörhöz kapcsolódó feladatok

Elvárások:

  • HR asszisztens/toborzás-kiválasztás/oktatásszervezés területén szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • felsőfokú gazdasági vagy pszichológiai végzettség
  • jó szervező-, problémamegoldó képesség, időmenedzsment
  • Office programok használatában való jártasság
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • bérszámfejtés, TB ügyintézői szaktudás/tapasztalat
  • vonatkozó munkajogi szabályok ismerete

Amiért érdemes megpályázni a pozíciót:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Önálló munkavégzés, kibontakozás
  • Szakmai továbbképzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Tiszta, átlátható folyamatok
  • Támogató felsővezetés
  • Képzett, jó vezetői képességekkel rendelkező menedzsment.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko@gramontinternational.com-ra.

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211