Hunter pozíció a Gramont International-nél

Jók a kommunikációs készségeid? Szeretnéd felmérni, hogy mire vagy képes a kommunikáció terén? Mérnökök közvetítésével foglalkozó fejvadász cégünk keresi lelkes, nyitott személyiségű kollégáját, aki szívesen kommunikál potenciális jelöltjeinkkel.

Amit kínálni tudunk:

  • ’pyt’ gomb 😊
  • rugalmas munkavégzés (home office)
  • rugalmas időbeosztás
  • önállóság
  • barátságos, képzett és gyakorlott csapat
  • alapos beosztás
  • kommunikációs technikák magas szintű elsajátítása
  • magas színvonalú HR szakmai tudás megszerzése
  • izgalmas projektekben való részvétel
  • kiemelkedő bérezési lehetőség, prémium
  • szakmai gyakorlati helyet is tudunk biztosítani, támogatunk diplomamunkádban

Feladatok:

  • jelöltekkel való kapcsolatfelvétel
  • az adott pozíció és ügyfelünk bemutatása a jelölteknek
  • figyelemfelkeltés

Elvárások:

  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • meggyőző érvelés és kommunikáció
  • felelősségteljes munkavégzés
  • kitartás
  • minimum heti 15 óra munkavégzés, de akár főállás is betölthető

  • értékesítésben, fejvadászatban, jelöltekkel való kapcsolatfelvételben szerzett tapasztalat
  • mérnöki tanulmányok, kapcsolatrendszer
  • magas szintű nyelvtudás (angol és/vagy német)

Keress bennünket bátran, jelentkezés és további információk:

www.gramontinternational.com

Dankó Tímea Csilla, 06 20 220 6211;

timea.danko(kukac)gramontinternational.com