Irodai asszisztens (14.kerület, belvároshoz közel)

Kiemelt partnerünk, az AsiaNet Hungary Kft. számára keresünk kollégát irodai asszisztens pozícióba a 14.kerületbe, a belvároshoz közel. Az AsiaNet Hungary Kft. egy dinamikusan fejlődő, független magyar mérnökiroda, amely több évtizedes tapasztalattal rendelkezik és meghatározó szerepet tölt be az energiahatékonyság piacán, valamint a megújuló energiatermelő egységek létesítése terén Magyarországon.

Feladatok:

  • az irodavezető munkájának támogatása
  • a vezetők és a munkatársak adminisztratív támogatása
  • iratok kezelése, iktatás, postázás
  • irodai vendégek fogadása

Elvárások:

  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű kezelése
  • jó kommunikációs készség
  • jó szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • magabiztos angol nyelvtudás
  • pénzügyi tapasztalat

Amit a cég kínálni tud:

  • betanítás
  • folyamatos szakmai támogatás és fejlődés
  • zöld iroda, környezettudatos megoldások
  • gyakorlatias, támogató munkatársak
  • versenyképes fizetés
  • vidám csapat, jó munkahelyi légkör
  • változatos csapatépítő programok (síelés-szánkózás Ausztriában, fakultatív kirándulások, belső és külső szakmai készségfejlesztő tréningek)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a timea.danko@gramontinternational.com-ra 😊

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211