Irodai asszisztens (Budapest 11.kerület)

Magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező partnerünk 11. kerületi székhelyére keresünk irodai asszisztenspozícióba munkatársat. Olyan jelöltet keresünk, aki precíz, megbízható személyiségével támogatja az adminisztratív folyamatokat és nyitott, kedves hozzáállásával bearanyozza az ügyfelek és a munkatársak mindennapjait.

Mik lennének a feladatok?

  • belföldi munkaszervezés, lehetséges potenciálok felkutatása
  • külföldi megrendelések menedzselése
  • engedélyeztetések intézése
  • vevőkkel és kollégákkal történő napi szintű kapcsolattartás
  • heti, havi beszámolók elkészítése
  • a cég szolgáltatásainak támogatása adminisztratív feladatokkal

Az ideális jelölt számunkra olyan valaki, aki…

  • hasonló munkakörben, adminisztratív területen szerzett már tapasztalatot
  • ismer legalább egy idegen nyelvet és nem fél, ha meg kell azon szólalnia (angol/spanyol/francia/orosz)
  • ismeri az Office programokat és magabiztosan használja őket
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság jellemzi
  • felelősségteljesen végzi munkáját

Előnyt jelent:

  • több idegen nyelv ismerete
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • külkereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínálni tud:

  • versenyképes fizetés
  • jó munkahelyi légkör
  • megbecsülés, rendszeres visszajelzés
  • fejlődési lehetőség
  • szakmailag képzett, barátságos vezetők általi támogatás
  • izgalmas csapatépítő programok
  • nemzetközi projektekben való részvétel
  • kiteljesedésre való lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a timea.danko@gramontinternational.com-ra

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211