Irodai asszisztens

Magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező partnerünk 11. kerületi székhelyére keresünk irodai asszisztens pozícióba munkatársat. A cég közel 50 országba szállít, nemzetközi színtéren is elismert.

Feladatok:

  • árajánlatok kiadása, megrendelések kezelése
  • belföldi munkaszervezés, lehetséges potenciálok felkutatása
  • vevőkkel és kollégákkal történő napi szintű kapcsolattartás
  • heti, havi beszámolók elkészítése
  • problémamegoldás a cég szolgáltatásainak minden területén

Elvárások:

  • hasonló munkakörben, adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • idegen nyelvek magabiztos ismerete (angol/spanyol/francia/orosz)
  • Office programok ismerete
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • több idegen nyelv ismerete
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínálni tud:

  • versenyképes fizetés
  • jó munkahelyi légkör
  • fejlődési lehetőség
  • szakmailag képzett, barátságos vezetők általi támogatás
  • barátságos céges kultúra
  • csapatépítő programok
  • nemzetközi projektekben való részvétel

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko@gramontinternational.com-ra 😊

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211