Key Account Manager (audiovizuális technika)

Feladatok:

  • Jelenlegi viszonteladókkal való kapcsolattartás
  • Árlisták, árajánlatok, akciók készítése, továbbítása a partnerek felé
  • Konkurens cégek és termékek figyelése, piaci pozicionálás
  • Ajánlatkérések menedzsmentje

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns tapasztalat
  • Értékesítés területén szerzett min. 3 év gyakorlat (IT vagy audiovizuális vonalon)
  • Angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (World, Excel, PowerPoint, Adobe PhotoShop stb.)

Előnyt jelent:

  • Audiovizuális vonalon szerzett tapasztalat
  • Műszaki vagy IT végzettség

Amit a cég kínál:

  • Elégedett ügyfélkör
  • Minőségi szolgáltatások és projektek
  • Magasan képzett munkatársak
  • Szakértő menedzsment
  • Versenyképes fizetés (alap + bónusz)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a pozíció, várjuk szakmai önéletrajzodat a következő e-mail címre: timea.danko (kukac) gramontinternational.com

További információ: Dankó Tímea Csilla +36 20 220 6211