Könyvelő munkatárs

Rózsadombi (2.kerület) komplex számviteli és pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó könyvelő iroda keres főállású könyvelő munkatársat.

Feladatok:

  • beszámolók, riportok készítése (bérszámfejteni nem kell!)
  • önálló munkavégzés
  • a mérlegképes könyvelő és a könyvvizsgáló munkájának támogatása
  • heti 2 nap munkavégzés a kiemelt, legnagyobb partnereknél a belvárosban

Elvárások:

  • pénzügy-számvitel szakirányú végzettség
  • minimum 2-3 éves könyvelési területen szerzett tapasztalat (a mérlegképes könyvelői képesítés nem feltétel)
  • számítógépes programok ismerete (Office)
  • a magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete, gyakorlati alkalmazásukban való jártasság
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • ügyfélkommunikációban való jártasság

Amit a cég kínálni tud:

  • versenyképes fizetés
  • fejlődési lehetőség
  • változatos munkakör
  • barátságos, családias munkakörnyezet

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko@gramontinternational.com-ra!

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211