Külkereskedelmi asszisztens (11.kerület)

Hazai és nemzetközi stabil ügyfélkörrel, magas minőségű termékekkel és megoldásokkal rendelkező magyar tulajdonú partnerünk 11. kerületi székhelyére keresünk külkereskedelmi asszisztenst.

Feladatok:

  • ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • megrendelések kezelése
  • fuvarszervezés
  • beérkező szállítólevelek, számlák ellenőrzése
  • heti, havi kimutatások készítése
  • a külkereskedelemmel foglalkozó kollégák munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • kommunikációképes, minimum középszintű angol nyelvtudás
  • Office programok felhasználói szintű ismerete
  • pörgős, dinamikus személyiség
  • jó kommunikációs képességek

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás
  • külkereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • jó munkahelyi légkör
  • megbecsülés, rendszeres visszajelzések
  • szakmailag képzett, barátságos vezetők általi támogatás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko@gramontinternational.com-ra.

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211