Külkereskedelmi értékesítő (spanyol vagy francia vagy orosz nyelven)

Ha szeretsz támogató-szakértő vezetők mellett jó csapatban dolgozni, ha értesz a külkereskedelemhez, szeretsz és jól is kommunikálsz idegen nyelve(ke)n, akkor ez a pozíció neked való!

Magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező partnerünk 11. kerületi székhelyére keresünk külkereskedelmi értékesítő pozícióba munkatársat. A cég közel 50 országba szállít, nemzetközi színtéren is elismert.

A munkakör főbb feladatai:

  • napi szintű, idegen nyelven történő kapcsolattartás az ügyfelekkel és a beszállítókkal
  • a beérkező külföldi ajánlatkérések teljeskörű menedzsmentje
  • külföldi ügyfelekkel történő egyeztetések lebonyolítása, keresztértékesítés
  • szállítások menedzsmentje
  • megrendelések menedzsmentje
  • heti/havi riportok készítése
  • a cég képviselete nemzetközi kiállításokon (évente pár alkalom)

Amit kínálnak:

  • kiemelkedő fizetés
  • jó munkahelyi légkör
  • fejlődési lehetőség
  • szakmailag képzett, barátságos vezetők általi támogatás
  • betanítási időszak
  • barátságos céges kultúra
  • kiemelkedő bérezés
  • csapatépítő programok
  • nemzetközi projektekben való részvétel

A munkakörrel kapcsolatos elvárások:

  • középfokú végzettség
  • számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • spanyol vagy francia vagy orosz nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat