Külkereskedelmi ügyintéző francia nyelvtudással (11.kerület)

Hazai és nemzetközi stabil ügyfélkörrel, magas minőségű termékekkel és megoldásokkal rendelkező magyar tulajdonú partnerünk 11. kerületi székhelyére keresünk külkereskedelmi ügyintéző munkatársat. Ha olyan munkakörre vágysz, ahol lehetőséged lesz kamatoztatni francia nyelvtudásodat és szeretsz kommunikálni is, akkor ez a pozíció Neked szól!

Feladatok:

  • francia nyelvű partnerekkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • kapcsolattartás a gyártó céggel
  • megrendelések kezelése
  • fuvarszervezés
  • beérkező szállítólevelek, számlák ellenőrzése
  • heti, havi kimutatások készítése
  • a külkereskedelemmel foglalkozó kollégák munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • kommunikációképes, minimum középszintű francia nyelvtudás
  • (kül)kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Office programok felhasználói szintű ismerete
  • pörgős, dinamikus személyiség
  • jó kommunikációs képességek

Előnyt jelent:

  • felsőfokú francia nyelvtudás
  • egyéb idegen nyelvek ismerete

Amit a cég kínálni tud:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • jó munkahelyi légkör
  • megbecsülés, rendszeres visszajelzések
  • szakmailag képzett, barátságos vezetők általi támogatás
  • izgalmas csapatépítő programok

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko@gramontinternational.com-ra.

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211