Mérnök projektvezető megújuló energiák területére (Budapest)

Kiemelt partnerünk számára keresünk mérnök projektvezető munkatársat. A cég innovatív megoldásainak köszönhetően nemzetközi díjakat is nyert, a hulladékhő újrahasznosításával foglalkoznak. Ha szeretnél egy jó nevű, magas szakmai színvonalú és elismert cégnél dolgozni, várjuk jelentkezésedet!

Feladatok, melyeknek az elvégzésében számítanak Rád:

  • a projektek menedzselése
  • a munkafolyamatok megtervezése és irányítása
  • folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal, vezetőkkel, kivitelező partnerekkel
  • a csapatok munkájának koordinálása
  • a határidők betartatása

Elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség
  • (hő)szivattyúk területén szerzett tapasztalat
  • projektmenedzsmentben szerzett tapasztalati háttér (min. 2 év)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Amit a cég kínálni tud:

  • versenyképes fizetés
  • vezetők általi megbecsülés
  • izgalmas projektek
  • családias munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet, jó csapat
  • éves, eredményhez kötött bónusz

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko@gramontinternational.com-ra.

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211