Műszaki előkészítő (Naperőművek területen)

Az AsiaNet Hungary Kft. egy dinamikusan fejlődő, független magyar mérnökiroda, amely több évtizedes tapasztalattal rendelkezik és meghatározó szerepet tölt be az energiahatékonyság piacán, valamint a megújuló energiatermelő egységek létesítése terén Magyarországon.

Feladatok:

–  árajánlatok bekérése, készítése

–  műszaki paraméterezés,

–  szerződések előkészítése,

–  projektek műszaki támogatása,

–   e-napló írása,

–  teljesítésigazolások kiállítása,

–  átadási dokumentációk elkészítése

Feltételek:

–   villamosmérnöki diploma vagy folyamatban lévő mérnöki tanulmányok

–  min. heti 20-25 óra vállalása

–  angol nyelvtudás

Előnyök, de nem feltétel:

– 1-2 éves szakmai tapasztalat (kiemelten naperőművek területén)

– heti 40 óra (főállás) vállalása

Amit kínálni tudunk:

– mérnöki mentoring program biztosítása, tervezett betanulási rendszer

– folyamatos szakmai fejlődés

– új munkatársunk közvetlen vezetője komoly és naprakész tapasztalattal rendelkező villamosmérnök

– gyakorlatias és támogató munkatársak

– betanulás után önálló feladatkörök

– izgalmas projektek (főleg Budapesten, esetleg heti egy alkalommal vidéken)

–  versenyképes fizetés + prémium

–  igény esetén adiplomamunkádat szakmailag is támogatjuk

– fiatalos, vidám csapat, jó munkahelyi légkör

– változatos csapatépítő programok (síelés – szánkózás Ausztriában, fakultatív kirándulások, belső és külső szakmai és készségfejlesztő tréningek, képzések biztosítása)

Ha felkeltette az érdeklődésedet a pozíció, akkor küldd el önéletrajzod a timea.danko[kukac]gramontinternational.com e-mail címre, ha további kérdésed van, akkor pedig elérsz minket a +36 20 239 6828-as számon.