Pénzügyi koordinátor (angol nyelven) (Budapest XII. kerület)

Mérnöki és energetikai tanácsadással, illetve üzemanyagok nagykereskedelmével foglalkozó nemzetközi hátterű nagyvállalati ügyfelünk pénzügyi koordinátort keres. A pénzügyi jelentések és az egyes gazdasági elemzések, valamint az anyavállalattal történő kapcsolattartás angol nyelven valósul meg.

Feladatok:

  • Havi likviditási jelentések elkészítése
  • Aktív részvétel a havi zárásokban és előrejelzésekben
  • Angol nyelvű jelentések elkészítése
  • Banki átutalások előkészítése és indítása
  • Bankszámla kivonatok irattárazása
  • Kapcsolattartás a könyveléssel, könyvvizsgálóval
  • Forint és valutapénztárak kezelése
  • Rendszeres kapcsolattartás a szolgáltató bankok munkatársaival
  • A beérkező és a szállítói számlák rögzítése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése
  • Számlákkal, fizetésekkel kapcsolatos teendők ellátása
  • Akkreditívek, bankgaranciák, biztosítéki megállapodások nyilvántartása
  • A készpénz óvadékkal biztosított fedezetek beérkezésének ellenőrzése, nyilvántartása
  • Kockázatkezelési szabályzat alapján vevőminősítések figyelemmel kísérése, jelentések elkészítése
  • Havi munkaidő és szabadság nyilvántartások vezetése
  • Munkaszerződések és azok módosításának kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú pénzügyi, számviteli végzettség
  • Pénzügyi területen legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, precizitás és ügyfélcentrikus magatartás

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • IFRS végzettség
  • Felsőfokú végzettség

Amiért érdemes jelentkezni:

  • Tapasztalt, nagy szaktudással bíró vezetők általi támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendszeres visszajelzések, vezetők általi megbecsülés
  • Támogató, összetartó csapat
  • A mai munkaerőpiaci elvárásokhoz illeszkedő bérezés, prémium, cafeteria
  • Angol nyelv napi szintű használatának lehetősége
  • Megbízható, stabil hátterű cég
  • Kellemes, trendi, modern munkakörnyezet
  • Szakmai és készségfejlesztő tréningeken való részvételi lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko@gramontinternational.com-ra.

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211