Recruiter/toborzási specialista (rugalmas munkavégzés)

Kivételesen jól kommunikálsz emberekkel? Könnyedén veszed fel velük a kapcsolatot? Megérted őket és a sorok mögött búvó valódi motivációjukat?

Ügyfeleink ugyanolyan professzionális szűrési folyamaton mennek keresztül, mint jelöltjeink.

Partnereink megbízható és stabil háttérrel működő hazai és nemzetközi vállalatok, ahol mindig van helye az innovációnak is. Elsősorban mérnöki területre keresünk kiemelt tudással, valamint komoly tapasztalatokkal rendelkező villamos-, gépész- és építészmérnököket.

Jól fogod érezni magadat nálunk, ha van már tapasztalatod a toborzás/kiválasztásban, valamint érted és érzed:

– a változó munkaerőpiacot,

– a vállalatok munkaerőigényének elvárását,

– a jelöltek valódi szakmai és személyes motivációját?

Amit kínálunk:

  • barátságos, képzett, támogató és gyakorlott csapat
  • home office
  • előzetesen egyeztetett, de a tanulmányaidhoz rugalmasan illeszkedő időbeosztás (részmunkaidő is megoldható)
  • számos diplomás embernek segítheted megtalálni álmai munkáját
  • önálló fejvadász projektek
  • nyitottság a szakmai ötleteid, javaslataid felé
  • változatos munkavégzés
  • kiemelkedő bérezési lehetőség
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Feladatok:

  • potenciális jelöltekkel való kapcsolatfelvétel
  • az adott pozíció és az ügyfelünk professzionális bemutatása a jelöltek felé
  • a jelöltek érdeklődésének felkeltése a pozíció iránt
  • a beérkezett jelentkezők telefonos előszűrése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • a hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • rövid, de hatékony projektmeetingeken való aktív részvétel

Elvárások:

  • toborzás-kiválasztás/értékesítés területén szerzett minimum fél-1 éves tapasztalat
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (HR, gazdasági, mérnöki vagy kommunikációs területen)
  • kiváló kapcsolatteremtő készség
  • meggyőző érvelés és kommunikáció
  • felelősségteljes, önálló és megbízható munkavégzés
  • proaktivitás
  • kitartás
  • minimum heti 10 óra munkavégzés

Előnyt jelent:

  • mérnöki tanulmányok, kapcsolatrendszer
  • kommunikációképes nyelvtudás (angol és/vagy német)

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, kérjük írd meg nekünk néhány sorban, hogy mit szeretsz a toborzás-kiválasztásban, illetve küldd el önéletrajzodat a következő e-mail címre: timea.danko@gramontinternational.com.

Ha pedig kérdésed van, elérsz minket az alábbi elérhetőségek egyikén:

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211

timea.danko@gramontinternational.com.