Tervező villamosmérnök (DSO területre)

Zöld út a jövődnek! Struktúrájában megújuló, energetikai rendszereket tervező és kivitelező cég keresi tervezőmérnök munkatársát növekedésének fenntartásához – egy folyamatosan bővülő lehetőségeket kínáló piacon. Kihívást jelentő, komplex projektek tervezéstől a megvalósításig, igényes munkakörnyezet, támogató vezetői stílus, közvetlen légkör. Ha mindez érdekes lehet számodra, jelentkezz és mérjük fel együtt a közös jövő lehetőségét!

Feladatok:

  • NKM, mint Elosztói engedélyes területén Köf és Kif hálózatbővítési-, újhálózat fejlesztési-, valamint hálózat módosítási munkák tervezése engedélyes-, valamint kiviteli terv szinten
  • szükség esetén a helyszíni felmérés elvégzése (elvégeztetése)
  • a felmérés alapján a tervlapok elkészítése
  • műszaki leírás és komplett tervdokumentáció elkészítése
  • költségvetés készítése NKM által elvárt rendszerben
  • ELMŰ-ÉMÁSZ, mint Elosztói engedélyes területén Köf és Kif hálózatbővítési-, újhálózat fejlesztési-, valamint hálózat módosítási munkák tervezése engedélyes-, valamint kiviteli terv szinten
  • költségvetés készítése ELMŰ-ÉMÁSZ által elvárt rendszerben
  • A feladatok mind földkábeles mind pedig szabadvezetéki hálózatokat érintenek; nyomvonal; villamos létesítmények és elosztók tervezését érinti.

Elvárások:

  • 1-3 éves tapasztalat AUTOCAD területén
  • Villamos rajztudás
  • Alap parancsok ismerete: move, copy, fillet, offset, rotate, scale, hatch, trim, esetleg mirror
  • A blokkok alapszintű ismerete
  • Magabiztos számítógép használat, a különböző billentyűkombinációk, parancsok precíz ismerete
  • Fóliák használata, ismerete (kikapcsolás, blokkolás stb.)
  • xref ismerete

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Naperőműves rajztudás

Amit a cég kínálni tud:

  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, kihívások
  • Komplex projektekben való részvétel lehetősége, érdeklődés esetén részt vehetsz a projektek tervezésétől egészen a megvalósításig, a kulcsrakész átadásig
  • Környezetbarát, „zöld” iroda
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Közvetlen, barátságos légkör
  • Támogató felsőmenedzsment, szakmai vezetők
  • Versenyképes fizetés és juttatások, prémium

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko[kukac]gramontinternational.com-ra.

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211