Világítástechnikai támogató mérnök

A Lighting Solutions kiemelkedő eredményekkel büszkélkedhet a kreatív fénytechnika területén. 2013 óta foglalkoznak világítás korszerűsítési projektekkel, illetve professzionális ipari és lakossági LED termékeket is forgalmaznak. Ha érdekelnek a világítástechnikai projektek, és szeretnél egy kreatív, innovatív és dinamikusan fejlődő cégnél dolgozni, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • Világítástechnikai projektek szakmai támogatása
  • Kapcsolattartás és szakmai egyeztetés a nemzetközi partnerekkel
  • Komplex ajánlatok szakmai támogatása
  • Belső és partneri képzések lebonyolítása
  • Mélyreható termékismeret elsajátítása
  • Technikai prezentációk elkészítése

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (lehetőleg világítástechnikai szakirány vagy affinitás és gyakorlat ezen a területen), illetve pályakezdők jelentkezését is várjuk világítástechnikai tanulmányokkal
  • Dialux vagy hasonló tervezőprogram ismerete
  • Kommunikációképes szakmai angol nyelvtudás
  • Jó prezentációs készségek

Amit a cég kínálni tud:

  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Megbízható, stabil hátterű cég
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Rendszeres vezetői visszajelzések
  • Szakmailag inspiráló csapattagok
  • Csapatépítő programok
  • Home office lehetőség

Céginfó:

A Lighting Solutions fénydekorációs projektjeit a Szigeten, a Soundon vagy az Árkád Bevásárlóközpontban is megcsodálhatjuk, hogy csak néhány példát említsünk. A tervezéstől a felszerelésig számíthatnak rájuk ügyfeleik, hiszen mindebben nagy tapasztalatuk van és munkájukat megbízható csapat is támogatja.

Tervezési és kivitelezési projektjeik például a Várkert Kioszkhoz, a BKV-hoz vagy a MÁV-hoz kapcsolódnak. Otthonok, irodák, épületek világításának tervezését és kiépítését is vállalják, s körültekintően segítenek ügyfeleiknek a legmegfelelőbb fényforrások kiválasztásában.

Ha szeretnél te is fényt vinni a Lighting Solutions ügyfeleinek mindennapjába, várjuk jelentkezésed!

További információ a cégről: www.lightingsolutions.hu

További információ és jelentkezés: Dankó Tímea Csilla (+36 20 220 6211-es mobilszámon, valamint a timea.danko(at)gramontinternational.com email címen)