Villamos tervezőmérnök erősáram területre (Budapest XIII. kerület)

Budapesti irodával rendelkező, dinamikusan növekvő épületvillamossági tervező és kivitelező partnerünk számára keresünk villamos tervezőmérnök munkatársat erősáram területre. Amennyiben egy ügyfélközpontú, magas szakmai színvonalú, megbízható, innovatív munkahelyen képzeled el a jövődet, ahol izgalmas projekteken való tevékenykedés során fejlődhetsz, jelentkezz nálunk.

Ezekben a feladatokban számítanak Rád:

  • épületvillamossági kiviteli tervek készítése
  • a tervezés során a szabványelőírások betartása
  • a projekt határidők követése és betartása
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel
  • műszaki információk biztosítása a tervezők számára

Te vagy a tökéletes jelölt, amennyiben…

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel (villamosmérnök)
  • van tervezői jogosultságod
  • kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel
  • megbízható, vidám, rugalmas személyiség vagy, aki szeret csapatban dolgozni
  • vágysz a fejlődésre

Előnyt jelent:

  • van 3D tervezői gyakorlatod
  • van gyakorlatod elosztószekrény gyártmányterv készítésében
  • van kivitelezési gyakorlatod
  • angol vagy német nyelvtudással rendelkezel

Amit cserébe kínálni tudnak:

  • versenyképes fizetés
  • megbecsülés, rendszeres visszajelzések
  • rugalmas munkaidő (részben home office lehetőséggel)
  • frekventált helyen lévő munkahely
  • számos lehetőség kreativitásod kibontakoztatására
  • magas szintű szakmai felkészültség, több évtizedes tapasztalati háttér
  • kiterjedt, megbízható alvállalkozói és beszállítói háttér
  • változatos projektek, széles körű fejlődési lehetőség
  • vidám, pörgős, fiatalos, összetartó csapat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko@gramontinternational.com-ra.

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211