Villamosmérnök-projektmenedzser (Budapest XIII.kerület)

Budapesti irodával rendelkező, dinamikusan növekvő épületvillamossági tervező és kivitelező partnerünk számára keresünk  villamosmérnök-projektmenedzser munkatársat. Amennyiben egy ügyfélközpontú, magas szakmai színvonalú, megbízható, innovatív munkahelyen képzeled el a jövődet, ahol izgalmas projekteken való tevékenykedés során fejlődhetsz, jelentkezz nálunk.

Ezekben a feladatokban számítanak Rád:

  • árajánlatok készítése
  • az új projektek előkészítése
  • a megrendelések menedzselése
  • ütemterv összeállítása, határidőkre való odafigyelés
  • folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal és az ügyfelekkel

Te vagy a tökéletes jelölt, amennyiben…

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel (villamosmérnök)
  • van épületautomatizálás és projektmenedzsment területén tapasztalatod,
  • pontos és precíz vagy,
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • angolul kommunikációképes szinten beszélsz,
  • felhasználói szinten kezeled az Office programokat és az AutoCAD-et,
  • B típusú jogosítvánnyal rendelkezel.

Amit cserébe kínálni tudnak:

  • versenyképes fizetés
  • megbecsülés, rendszeres visszajelzések
  • rugalmas munkaidő
  • számos lehetőség kreativitásod kibontakoztatására
  • magas szintű szakmai felkészültség, több évtizedes tapasztalati háttér
  • kiterjedt, megbízható alvállalkozói és beszállítói háttér
  • változatos projektek, széles körű fejlődési lehetőség
  • vidám, pörgős, fiatalos, összetartó csapat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a timea.danko@gramontinternational.com-ra

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211