Villanyszerelő (hőszivattyús tapasztalattal) (Budapest)

Kiemelt partnerünk számára keresünk villanyszerelő munkatársat. A cég innovatív megoldásainak köszönhetően nemzetközi díjakat is nyert, a hulladékhő újrahasznosításával foglalkoznak. Ha szeretnél egy jó nevű, magas szakmai színvonalú és elismert cégnél dolgozni, várjuk jelentkezésedet!

A feladatok, amikben számítanak Rád:

  • erőátviteli és vezérlési feladatok
  • villanymotor vizsgálat és szerelés
  • műszaki állapot ellenőrzése, fenntartása
  • javítási, karbantartási, üzemellenőrzési vizsgálatok elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • ipari környezetben szerzett munkatapasztalat
  • minimum B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • PLC-s tapasztalat
  • hőszivattyú technika ismerete
  • szennyvizes tapasztalat

Amit a cég kínálni tud:

  • versenyképes fizetés
  • vezetők általi megbecsülés
  • céges autó, mobiltelefon
  • változatos munkavégzés kis csapatban
  • szakmai fejlődés családias környezetben
  • jó munkahelyi csapat
  • éves, eredményhez kötött bónusz

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a timea.danko@gramontinternational.com-ra.

Dankó Tímea Csilla

+36 20 220 6211